blogas, Gyvenimas

Namų tvarkytojos paslaugos. Kiek tai kainuoja?

Namai, tai ne tik keturios sienos, durys ir langai. Namuose mes juokiamės, mylime, auginame vaikus. Svarbiausia, kuriame prisiminimus. Todėl į namus įsileidžiame ne visus. Ne išimtis ir namų tvarkytoja. Norisi patikimo ir atsakingo, gerai savo darbą išmanačio žmogaus.

Renkantis namų tvarkytoją, didžiausia pagalba tampa artimieji bei draugai, kurie dažnai gali rekomenduoti patikimą žmogų namams sutvarkyti. Didžioji dauguma mūsų naujų klientų, „atėjo“ per jau esamus klientus. Geros žinios greitai sklinda, tad verta pasiklausinėti. Tiesa, ne retai toje pačioje aplinkoje esančių žmonių supratimas ir poreikiai apie namų tvarką bei švarą skiriasi, todėl vienų išgirti ir puikiai įvertinti, kitų gali būti sukritikuoti.

Ypatingai svarbu, tvarkytoją pasirinkti atitinkančią jūsų tvarkos požiūrį. Svarbiausia, prieš užsisakant namų tvarkymo paslaugas, aptarti visus tvarkymosi niuansus su namų priežiūros įmone ar privačia tvarkytoja, kad vėliau neliktumėte nemaloniai nustebinti.

Mūsų Balti namai namų tvarkymo paslaugas teikia, kaip mėgstu sakyti, civilizuotai. Pasirašoma paslaugų teikimo sutartis, ji neterminuota, tačiau aiškiai apsibrėžiame savo, kaip įmonės atsakomybes, paslaugų teikimo tvarką. Mes dirbame pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį, todėl klientas visuomet žino kuri diena ir laikas skirtas jo namų priežiūrai. Už paslaugas atsiskaitoma banko pavedimu. Jokių vokelių, pinigų ant stalo ar po stalu. Stengiamės užtikrinti minimalią darbuotojų kaitą ir svarbiausia, jų atsakingumą, saugumą bei diskrediškumą.

1

Siekiant geriausio tvarkingų namų rezultato, būtinas abipusis bendradarbiavimas. Aiškiai išdėstykite savo pageidavimus, įpročius, supažindinkite su savo namais, papasakokite kokių atsargumo priemonių laikytis ir kt. Nepamirškite, nors namų tvarkos vairą perima tvarkytoja, jūs vis dar esate savo namų šeimininkas, geriausiai žinantis visus namų kampus. Jei norite namų švaros rūpesčius perduoti tvarkytojai ir nebesirūpinti valymo priemonėmis ar šiukšlių maišais, taip ir pasakykite tvarkytojai,  nelaukite kol susipras. Kitaip sakant, nepalikite „kabliukų“. Atrodo smulkmenos, tačiau namai ypatingai privati erdvė, kuriuoje mažiausiai norisi nesusipratimų.

Pakelkite rankas, kas nenorėtumėte papildomų rankų namų ruošoje? Dažnai rankos nekyla, tik todėl, jog galvojama, kad ši paslauga tikra prabanga ir paprastam mirtingajam neįperkama. Nusišypsokite, tikrai įmanoma, tik pasirinkite sau tinkamiausią namų tvarkymo variantą.

Namų tvarkymo paslaugos Vilniuje, jau senokai įgavo didžiulį pagreitį. Šios paslaugos tikrai teikiamos ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir mažesniuose miestuose bei miesteliuose. Daugybei namų reikalinga pagalba. Pasiklausinėkite kaimynystėje, tikrai atsiras moteriškė, kuri rūpinasi miestelio gyventojų namų švara. Nebijokite klausti.

Į Google paiešką įvedę raktinius žodžius namų tvarkymas Vilniuje, namų tvarkymas Kaune ar namų tvarkymas Panevėžyje, nustebsite kiek pasirinkimų gausite. Namų valymas tapo toks paklausas, kad rinka greitai rado ką pasiūlyti savo klientui.

2

Pirmasis pastovus namų tvarkymas su tvarkytoja, rekomenduojamas kruopštesnis, tai yra ne tik akių lygyje esančių paviršių dulkių nuvalymas, bet ir prisilietimas prie sunkiai pasiekiamų kampelių, kad visi dulkių zuikiai būtų pagauti. Dėl netvarkos nereikia gėdytis ar įsižeisti, jei tvarkytoja užsimena, jog bus gana daug darbo. Tam ir yra šios paslaugas, kad namus prikelti tvarkingesniam gyvenimui.

Pirmojo valymo metu valysime dulkes nuo visų išorinių paviršių bei ant jų padėtų daiktų. Valysime duris, grindjuostes, elektros jungiklius, šviestuvus. Siurbsime baldus, kilimus, grindis, jas išplausime. Daugiausia laiko tenka praleisti virtuvėje, vonios ir tualeto patalpose.

Virtuvėje į vidinius spintelių bei buitinės technikos paviršius nelendame, nebent jūsų prašymu. Valome visus išorinius virtuvės paviršius, kaitlentę, plautuvę, šiukšlių dėžės spintelės vidų ir kt.

Vonios ir tualeto kambaryje didžiausias siaubas yra kalkės bei pelėsis, stengiamės padaryti viską, kas geriausia, kad juos pašalintume. Kambariuose, surinkti visas Lego detales.

Sunkiųjų baldų nestumdome. Pirmojo valymo trukmė, gali labai varijuoti, nes būsto švaros lygis, labai skirtingas.

3

Po pirmojo valymo, nerekomenduojama ilgai delsti tęsiant pastovią namų priežiūrą. Per trumpą, dviejų ar vienos savaitės pertrauką, namai nespės apsinešti ir galiausiai stosite į tvarkingų namų ritmą. Jei nuspręsite tvarkytis reguliariai, kas savaitę ar dvi, orientacinis namų tvarkymo laikas:

iki 50 kv.m 2-2,5val.
50-70 kv.m 2.5-3.5 val.
70-100 kv.m 3,5- 4.5 val.
100-130 kv.m 4.5-5 val.
130-170 kv.m 5.5-6 val.
170 kv.m ir daugiau 6 val. Ir daugiau

Kuo dažnesni tvarkymai, tuo mažiau laiko jiems reikia. Jei nuspręstumėte tvarkytis kiekvieną, o ne kas dvi savaites, valymo laikas trumpėtų pusvalandžiu ar net valanda. Kad viskas būtų dar aiškiau, pateikiu tikslias namų priežiūros įmonės Balti namai, namų tvarkymo kainas Vilniuje. Vieno darbuotojo valandos įkainis – 18.15 EUR + PVM už valandą. Tai yra Vilniaus miesto įkainiai, tad jei gyvenate mažesniame mieste ar miestelyje, įkainiai turėtų būti mažesni. Didžioji dauguma įmonių, kainas laiko paslaptimi ar teikia pasiūlymus pagal atskiras užklausas. Klauskite ir galėsite palyginti.

Love ina cup!

Su geriausiais linkėjimais,
Toma Šokelė